• Ново
Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода од страна на Echo 20 мл. - 24 пакет - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен Ѕид Вакуум Изолирани со Надворешни Боја Метална Обвивка BPA Free - Бел

Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода од страна на Echo 20 мл. - 24 пакет - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен

DEN 8466.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заличи вашиот ден со убави око-фаќање на бои.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, теретана, и училиште.Нашата 20 мл Ехо од не ' рѓосувачки челик шишиња со вода се издржливи & одлична за било семејно обединување, отворен настан, tradeshow giveaway, или вашиот бизнис промоции.Нерѓосувачки челик вакуум шишиња со вода се одржи до 20 унци на пијалаци за одржување на течности ладна до 10 часа & топла до 5 часа.На завртката-на ззп ви дава мир на умот знаејќи вашата вода не се случува да се истури.Никогаш не грижете се повторно додека сте on-the-go.ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО ДИЗАЈН – Сè што ви треба во шише за вода, вклучувајќи и модерен, современ дизајн, и кои се доволно големи за да се одржи голем број на вашиот омилен пијалок.ОБИЧАЈ ПЕЧАТЕНИ – Лесно да го додадете вашето семејство името, логото, или да омилен текст ако сакате да го персонализирате овие голема потрага шишиња.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, теретана, и училиште.Овие нерѓосувачки челик шишиња со вода имате тесни дното дека ќе одговара убаво во купот на сопствениците.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.Тие се, исто така, BPA free & вклучуваат Tritan завртка на ззп.На завртката-на ззп ви дава мир на умот знаејќи вашата вода не се случува да се истури.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76