• Ново
Сенка 12070 Мини Профил Капсула Филтер, Профил Ѕвезда Филтер, Големината на Порите 1.5 хм, Пакет од 3

Сенка 12070 Мини Профил Капсула Филтер, Профил Ѕвезда Филтер, Големината на Порите 1.5 хм, Пакет од 3

DEN 386.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок капацитет длабочина медиум е апсолутна честички оценет за сигурност.Дизајниран за мали-обемот на производството и скала-up евалуација.Филтер материјали нудиме широк хемиска компатибилност.Може да се користи за појаснување на биолошките производи.Оптимизиран за слатка течности.Мембрана Материјал : Polypropylene Effective Филтрација Област (Метрички) : 90 cm2 Removal Оценка : 1.5 µm Inlet/Излезни Конекции : 9/16" цревото barb in Packaging Количина : 3 pkg Sterile : Не-стерилни.

Особините

Купувачите избираат и