• Ново
Ellard 52 во. LED Затворен Масло Протри Бронза Тавански Вентилатор со Светлина, за Полнење и Далечинскиот Управувач

Ellard 52 во. LED Затворен Масло Протри Бронза Тавански Вентилатор со Светлина, за Полнење и Далечинскиот Управувач

DEN 3664.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови.Додадете контакт на дизајн одблесокот на вашиот затворен простор за живеење со 54 во.Ellard тавански вентилатор од Дома Декоратерите Колекција.На Ellard вклучува и модерната технологија со малку на средината век современите естетски да се достави фан дека е и убави и функционални.На Ellard вклучува лесен далечински да се одржи целосна контрола на вашиот прст совети.Далечинскиот карактеристики брзина и лесен за контрола, како и Удобност Ветре поставката што случајно се разликува фан брзината за да создаде опуштена ветре ефект.На 17.5-Вати LED светло за полнење е потенцирана со месинг кафез за да ги надополни фан е богата со нафта-протри бронза заврши.На Ellard карактеристики пет реверзибилна ножеви лесно да се координираат со вашиот декор.Интегрирани 17.5-Вати LED светло kit Quiet, 3-брзина реверзибилна motor Convenient далечински управувач со брзина на светлината, удобност ветре, и тајмерот functions Dimmable светлина kit Oil-протри бронза finish5 реверзибилна ножеви во средината век орев и орев finishes Frosted бело стакло bowl Slide-за монтажа bracket Compatible со 3/4 во.дијаметар продолжување downrods Dual-планината инсталација (стандард рамен таванот или аглеста таванот)6 in.навој downrod вклучени за зголемување на stability Dimensions Assembled Длабочина (во.)52.00 in Assembled Висина (во.)17.90 in Assembled Ширина (во.)52.00 in Ceiling Фан Ширина (во.)54 Downrod Должина (во.)6 Fan Нож Должина (Во.)24 Fan Сечилото Ширина (Во.)5.9.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76