• Ново
3dRose Бас Гитара и Секој Друг, Е Само Придружба Патување Кригла, 14-Унца, од не ' Рѓосувачки Челик

3dRose Бас Гитара и Секој Друг, Е Само Придружба Патување Кригла, 14-Унца, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

14 Oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-Зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Бас гитара и секој друг, е само придружба патување кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Особините

Купувачите избираат и

Дрво-Слободен Честитки Дрвосечачи Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 305.76