• Ново
Humminbird 600017-5 LakeMaster Голема Рамнини V6 Електронска Шема

Humminbird 600017-5 LakeMaster Голема Рамнини V6 Електронска Шема

DEN 2968.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Smart Strike е вашиот дигитален риболов водич, да им се овозможи да се предвиди каде што риба ќе биде следниот.Лесен-за-види засенчување моменти плитки-вода области во рамките на прилагодливи опсег до 30 метри и длабочина контури и shorelines може да биде синхронизиран со вистинското ниво на водата на езера, акумулации и реки.Верзија 6 вклучува Банер Езеро, Бул Shoals Езеро, Cedar Езеро, Исток Loon Езеро, Ел Дорадо " Езеро, Илиноис Речни Базени , Кит Sebelius езеро, Езеро на Ozarks, Mc Canaughy, Мисисипи Речни Базени, и повеќе.

Особините

Купувачите избираат и