• Ново
YYHSND HD 1080P Ноќ Визија Уред Двоглед Со 3inch Екранот,10X Дигитален Зум,400m/1300ft Опсег,Инфрацрвена Ноќ Визија Лов Камера Со 850nm Инфраред Очила,за Лов,Кампување Со 32G-Картичка,

YYHSND HD 1080P Ноќ Визија Уред Двоглед Со 3inch Екранот,10X Дигитален Зум,400m/1300ft Опсег,Инфрацрвена Ноќ

DEN 4079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ВИСОК КРАЈОТ ОПТИЧКИ СИСТЕМ】 10x HD дигитален зум, опремен со камера и целосно мулти-слој 25мм цел леќа, не само што може да се набљудуваат секој детал во далечината, но исто така и одржуваат безбедни за набљудување на далечина, снимајте HD слики и 1080p видео, стигнале инфраред, и да ги прилагодите јачината на светлината линија агол во сите правци.【ЈАСНО ВИДЛИВИ ВО 100% ТЕМНИНАТА】 ноќ визија огледало е вграден во 850nm инфраред илуминатор, која може да обезбеди висок квалитет на темната визија во целосна темнина, до 1300ft / 400m.Кога инфрацрвената е вклучено, животниот век на батеријата е 3-4 часа, и кога инфрацрвената е исклучен, животниот век на батеријата е 8-12 часа, вклучувајќи ги и 1 * ноќ визија двоглед, 1 * 32g ТФ-картичка и 2 * 18650 батерии.Вграден во инфрацрвен светилка може да се прилагоди за да се добие соодветен степен на осветл.Тоа е идеално место за ноќен лов, безбедност мониторинг, кампување и забава, ноќен риболов, пловењето, дивиот свет набљудување и фотографија.ПАКУВАЊЕ LIST1*Ноќ Визија Binoculars1*32 G ТФ Card2*18650 Batteries1*Упатство. 【БАТЕРИЈАТА / ВКЛУЧУВА】 само две 18650 акумулатори се користат, кои се еколошки и светлина.Можете да уживате во забавата на лов и мониторинг и за време на денот и во текот на ноќта.Во прилог на гледање на внатрешната LCD екран, можете исто така да го поврзете со КОМПЈУТЕР за гледање.7 V 18650 batteries Operating Температура : -20℃ до +60℃Температура на Чување : -30℃ до +70℃Производ Тежина : 690g Product Големина : 20cm*12.

Особините

Купувачите избираат и