• Ново
2 14K Бело Злато Earring Грбот Триење Пост Накит

2 14K Бело Злато Earring Грбот Триење Пост Накит

DEN 876.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е нов пар на 14 karat бело злато тешки триење earring на грбот.Секој е печат 14k.Секој мерки околу 3 x 7 мм (1/8" x 1/4"). 2 Нови 14 K Бело Злато Earring Грбот Ова е нов пар на 14 karat бело злато тешки триење earring грб Едни е печат 14k Секој мерки околу 3 x 7 мм (1/8" x 1/4").

Особините

Купувачите избираат и