• Ново
Џамбо Goula Abacus - 10 x 10 (Дрвени)

Џамбо Goula Abacus - 10 x 10 (Дрвени)

DEN 487.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво произведени од дрвени Abacus сет.Вклучува 10 x 10 светло обоени и монистра.Развива сензорна перцепција и рака-око координација вештини кај малите деца.Произведена со помош на висок квалитет на дрво.Погоден за деца на возраст од 5+ под возрасни надзор.Кутија - на патот кон градинка - WDK.

Особините

Купувачите избираат и