• Ново
Daoke Core Висока Јачина на Завртки Штрајк Чекан Ноктите Gecko Проширување Завртки M8x50mm 6pcs (Боја : Повеќе Бои, Големина : Medium)

Daoke Core Висока Јачина на Завртки Штрајк Чекан Ноктите Gecko Проширување Завртки M8x50mm 6pcs (Боја : Повеќе

DEN 1804.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 140g; Пакет Содржина : 6 x Проширување Гром.Главната Боја : Бронзени Тон; Гром Големина(D*L) : 8 х 50мм/0.31" х 2. Прирабница Орев Големина : 17 x 7mm/0.67" x 0.28"(Кол*H)(Tama?o де ла tuerca де ла brida : 17 x 7 mm / 0.67' 'x 0.28' '(Кол * H).Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Се користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство, итн.Јадрото на Висока јачина на Завртки Штрајк Чекан Ноктите Gecko Проширување Завртки M8x50mm 6pcs Made на метални материјали, жолта цинк позлатен.Силна сидро, со сигурен проширување функција, отпорност на корозија.Лесно и брзо да го инсталирате.Тоа може да се користи за да се зацврсти метални компоненти, заградата и ограда на патот, како и образец и знаци одредување.0 Опис во Spanish Núcleo Tornillos де алта resistencia Штрајк Чекан Ноктите Gecko Expansión Tornillos M8x50mm 6pcs Nombre del producto : Perno де expansión; Материјал : Метал, Цинк amarillo plateado Peso : 140 g; Contenido del paquete : 6 x Perno де expansión Color директорот : Tono де bronce; Tama?о del perno (D * L) : 8 x 50 mm / 0.31' 'x 2' 'Longitud вкупно : 64 mm / 2.5' '; Diámetro del hilo : M8 Tama?o де ла tuerca де ла brida : 17 x 7 mm / 0.67' 'x 0.28' '(Кол * H).

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40