• Ново
Пакет - 2 Предмети: Рамниот Мене со Gabor (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (item#2) - Боја: GL10-14

Пакет - 2 Предмети: Рамниот Мене со Gabor (реден број 1), Christy е Перики Q & А Книшка (item2) - Боја: GL10-14

DEN 7119.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

5" околу од косата на тилот на вратот.ОПИС : Рамниот Мене со Gabor е долг боб со слободен проток слоеви.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Рака-Врзани Monofilament Топ - Создава илузија на природниот раст на косата и овозможува да се дел на косата во која било насока.Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.75" Круна : 9" Страни : 7.Со храм-да-храм чипка пред и рака-врзани врвот, овој синтетички перика изгледа беспрекорно природни.Оваа перика има капа големина на Просекот, тоа значи на обемот е прибл.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.Сомот-Наредени Тилот и Уво Јазичиња - Изградена со мека, сомот материјал за дополнителна удобност.Внатре Скриени Weft - За природен изглед на косата.Широк Сомот Удобност Бенд - Дава додаде безбедност од пропаѓање и го спречува триење.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Внатре Скриени Weft - За природен изглед на косата.Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Храм-Да-Храм Чиста Чипка Пред се Речиси невидливи чиста чипка фронт за природен изглед на косата и неверојатни off-the-лице стил флексибилност.

Особините

Купувачите избираат и

Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.Стави argan масло да се меки на к�

DEN 7847.76

Откачен Кадрава Краток Афро Перики Природни Црна Меки Бразилецот Човечка Коса Перика За Црни Жени Мажи Афроамериканец

· Со цел да се донесат сите клиенти удобно носење искуство ние ги користиме прилагодливи и дише нето вна

DEN 599.76