• Ново
25 Пара Чанта Чанта Торба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8MT2

25 Пара Чанта Чанта Торба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8MT2

DEN 497.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Пара Чанта Чанта Торба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8 MT2. Големина : Уво Пад : (Appro x .)15 x 24mm (0.59" x 0.94"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 25 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 25 Пара Чанта Чанта Торба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм M8 MT2.

Особините

Купувачите избираат и