• Ново
SI ЈУ DWW-фото рамка колаж Фото Ѕид на дневната Соба Позадина Mural Портфолио Фото Рамки Часовници Одмор Подарок (Боја : Бела)

SI ЈУ DWW-фото рамка колаж Фото Ѕид на дневната Соба Позадина Mural Портфолио Фото Рамки Часовници Одмор Подарок

DEN 590.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува : 14 рамки,Материјал : МДФ цврсто дрво.Внатрешниот големината на рамката : 14.8*29.8 cm(3pcs),8.8*12.8 cm(3pcs),12.8*17.8 cm(5pcs),Мал круг со дијаметар : 15cm,Круг со дијаметар : 20cm,29.8*39.8 cm(1pcs).Фото Ѕид Вкупната површина : 185*95cm(72.8*37.4 инчен).Применливи сцена : апарати за Домаќинство канцеларија, Хотел тема ресторан.Вие можат самостојно да се покаже рамка, слободни да организира.Исклучителна фотографија рамка, разубавувањето декорирате вашиот дом.Име : фото рамка колаж Стил : Едноставен modern Material : МДФ солидна wood Photo ѕид вкупната површина : 185*95cm(72.8*37.4 инчи)е Применливо сцена : апарати за Домаќинство канцеларија, Хотел тема restaurant Color : Слика color Quantity : еден set Only содржи Фото Рамки,други украси на сликата не included Before инсталација ве молиме чувајте ги вашите ѕидови не се изедначи и не пилинг, може да биде подобро fixed Factory директни, цена концесии, добредојдовте да ја посетите.Имате било какви прашања во било кое време да контактирате со нас на ох.

Особините

Купувачите избираат и