• Ново
Фонт Црвен Амонијак Слободни коса Боја FF2 150ml

Фонт Црвен Амонијак Слободни коса Боја FF2 150ml

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

осум органски билка екстракти.амонијак слободни.заверена од КАРТАТА.глутен слободни.Вегетаријанци.Crimson Црвена Коса Боја – FF2 This постојан билни влакна гел во боја Фонт Црвен, бои нежно, ефикасно и обезбедува целосна сива капак.Оваа Амонијак слободни постојан билни влакна colourant е формулиран со користење на минимум фармацевтски, хемиски состојки и да е избалансирана со осум органски билка екстракти и протеини вклучувајќи ги и рузмарин, cinchona и орев лушпа, кој создаде уникатна формула која не само нежно бои за вашата коса, но ја штити и негува.Поради својот неповторлив состав трајно бои за коса без штета – што резултира со физичко, суптилни бои кои не само што изгледа одлично, туку и да се чувствува добро време по време.Тоа, исто така, има природен проѕирен имот за подобрување на вашата коса со светло-како одраз, здрав сјај; така, тоа не создаде 'блок боја' изгледа често се поврзани со хемиски colourants.Секој пакет содржи 1 шише Herbatint коса боја 60ml; 1 шише Herbatint Гликол Инвеститорот 60ml; Sachet на Normalising Шампон 15ml; Sachet на Кралската Крем Регенерира клима уред 15ml; Пластични Ракавици и Примена на Инструкциите.Тоа е се погодни за Вегетаријанци, заверена од КАРТАТА и е Глутен слободни.

Особините

Купувачите избираат и

Пигмент Екструдер Црна Коса, Боја Крем Екструдер Коса, Боја Крем Изстискване Фризерски Алатки за Фризери Фризерски

Донесува квалитет PV и алуминиумски материјал, безбедно и екопријателски, цврсти и издржливи.Помогне да

DEN 1041.60