• Ново
Pipedream Products Dillio Пурпурна Dong, 9

Pipedream Products Dillio Пурпурна Dong, 9

DEN 1034.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен Во Сад.Секој Dillio Карактеристики Супер Силни, Вшмукување Чаша База, Која Се Држи До Речиси Секоја Рамна Површина За Ѕид Удира Забава, А Исто Така Е За Околу Рака За Искористување Компатибилни.Со Широк Спектар На Должини, Girths И Форми, Можностите Се Бескрајни.Dillio 9 инчи Дилдо Пурпурна.Pipedream е бутик пријателски Dillio линија е наменета да се погоди само правото точки во секое време.Со широк спектар на должини, girths и форми, можностите се бескрајни!Секој Dillio карактеристики супер силни, вшмукување чаша база, која се држи до речиси секоја рамна површина за ѕид удира забава, а исто така е за околу рака за искористување компатибилни.Чувство авантуристички?Обидете се на нашиот Двојно Dillios или специјално дизајниран Dillio harnesses со вашиот омилен партнер!Направена од највисок квалитет, Американски направени од гума, секој Dillio е 100% phthalate слободни и латекс слободни и противалергиски.ПВЦ.Направен во САД.

Особините

Купувачите избираат и