• Ново
YFQHDD 16L Автоматско Интелигентни Сензор Smart Ѓубре Може да Интелигентни Отпад Бин Сензор Dustbin Пластични Домаќинство Сува и Влажна Ѓубре (Боја : A)

YFQHDD 16L Автоматско Интелигентни Сензор Smart Ѓубре Може да Интелигентни Отпад Бин Сензор Dustbin Пластични

DEN 20897.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ABS.Инфрацрвени сензори режим,Паметни допрете режим,Инфрацрвени сензори на допир двоен режим,Долго траење на батеријата,Нормално отворен рачен режим,16 L капацитет барел,Допрете го копчето дизајн,Ниска цена режим на дизајн.Повеќе програмски промени за да се оптимизира IC чип Индуктивен интелигенција и брзина,со што повеќе практична производ искуство и животно искуство.Инфраред вибрации omnidirectional индукција.Молчи поклопецот е затворен програма.Stereo dual mode индукција,брзо отворање,молчи отворање,ниска потрошувачка на енергија и заштита на животната средина.Материјал : ABSInfrared уреди со покажувач на владата,Паметни допрете режим,Инфрацрвени сензори на допир двоен режим,Долго траење на батеријата,Нормално отворен рачен режим,16 L капацитет барел,Допрете го копчето дизајн,Ниска цена режим на дизајн.Повеќе програмски промени за да се оптимизира IC чип Индуктивен интелигенција и брзина,со што повеќе практична производ искуство и животно искуство.Инфраред вибрации omnidirectional индукција.Молчи поклопецот е затворен програма.Stereo dual mode индукција,брзо отворање,молчи отворање,ниска потрошувачка на енергија и заштита на животната средина.

Особините

Capacity:
16L
Size:
25*21.5*37cm/9.84*8.46*14.57inch
Recommended garbage bag size:
45*50(CM)/17.71*19.69(Inch)
This product does not contain battery.Two AA batteries need to be purchased by yourself.They can be bought at the local hardware store. :
Package included:
1 X Waste Bin :
Bedroom|Bathroom|Living Room :

Купувачите избираат и