• Ново
КИНГСТОН МЕСИНГ KS8668ZX Милениум 4-Инчен Centerset Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, Брусен Никел

КИНГСТОН МЕСИНГ KS8668ZX Милениум 4-Инчен Centerset Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, Брусен Никел

DEN 2869.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солидна Месинг Конструкција За Издржливост.Капе-Слободен Керамички Диск Кертриџ. 1.2 GPM/4.5 LPM Вода Проток на 60 PSI. 5-1/4" Spout Дофат. 7-3/16" Spout Висина. 4-1/2" Aerator Царинење.Опис на производот Модерен стил.Макс 1.2 GPM/4.5 LPM на 60 PSI. 0.25 пак керамички диск кертриџ.Солидна месинг конструкција за издржливост.Одговара на две дупка фамилии со 4 во.центри. 5.spout дофат.Сатенски никел заврши.Изработени во Тајван.Овој центар го поставите тоалетот тапа меша елегантни современи линии со традиционално крстот се справи.Од Производителот Оваа centerset тапа од Милениум Колекција се карактеризира со високо-искрење "J" spout и ќе натпревар исклучително со различни декор стилови.На славина е изградена од цврст месинг за долготрајна издржливост и користи керамички касети за долготрајни капе-слободна употреба.Kingstons Centerset Чешми - Чешми направени за фамилии каде 3 дупки се drilled во 4" центар до центар помеѓу 2 најоддалечените дупки.Овие чешми функција на палубата плоча, два тапа рачки, и spout.Се смета како еден од најпопуларните бања чешми, тие се идеални за оние со ограничен контра простор.

Особините

Купувачите избираат и