• Ново
Guzzini Леб за отпадоци, Една Големина, Глина

Guzzini Леб за отпадоци, Една Големина, Глина

DEN 1869.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Колекција : До Tierra - Дизајнер : Pio&Тито Toso.Во 750 ml термички шише чува вашите пијалаци во постојана температура : вода, кафе, чај, infusions, млеко, овошни сокови и киселина и утрешната пијалоци.Во не ' рѓосувачки челик со анти-лизга на дното.Службен Guzzini Производ Направен во Италија од 1912 година. Димензија : 39,2 x 23,2 x h19cm - Капацитет : 10lt.Леб бин направени од страна на рециклирање дваесет и седум 100% post-consumer за еднократна употреба шишиња со вода.Со бамбус дрво врвот.Особено разновиден, тоа е исто така одличен кујна организаторот.

Особините

Купувачите избираат и