• Ново
Селски Дрво Штица Изгледа Home Sweet Home со 5 Клучни Закачалки

Селски Дрво Штица Изгледа Home Sweet Home со 5 Клучни Закачалки

DEN 2116.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клучот ги има изглед на селски дрво.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Организирање на Копчињата - 5 метални куки за автомобил, дом, работа, и e-mail копчиња. Монтажа : Вид Ѕид 4.Откако ќе најдете помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.46)cm (L x W x H) Пакетот Вклучува : 1 x Копче Закачалки Забелешки : 1.6 x само 11,6) / (80.Карактеристики : 1.Екранот Накит - се Откажам ѓердани, белегзии, anklets, рачни часовници и повеќе Спецификации. Организирање на Копчињата - 5 метални куки за автомобил, дом, работа, и e-mail копче 4. Повеќето функционален додаток дека секој дом треба 3.Ние ќе се справи со тоа во времето 2. Боја : Селски 3. При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции. Екранот Накит - се Откажам ѓердани, белегзии, anklets, рачни часовници и повеќе Спецификации : 1. Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.Вовед : Ова персоналните копчето и/или поводник закачалка не само што е функционален, но таа изгледа одлично.Голема потрага копче и поводник држачот.Лесно да го персонализирате со било име и тоа го прави совршен подарок за да се даде или да се добие за себе!Можете да ги користите за клучеви, leashes, или нешто што ќе висат на на 5 куки.Тоа се прави на многу здрав средна густина fiberboard со мат црна заврши на двете страни.

Особините

Купувачите избираат и