• Ново
Брукс Глицерин GTS 19 Мажите Поддршка Работи Чевли (Пречекоруваат)

Брукс Глицерин GTS 19 Мажите Поддршка Работи Чевли (Пречекоруваат)

DEN 3311.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ПО : Глицерин GTS 19 е совршен за тркачите кои мислат, не постои такво нешто како премногу амортизирање и сакате доверливи Guide Rails поддршка.Кадифен внатрешни одговара и мека транзиција задржи тркачи опкружен со мекост.Претходник : Брукс Ги Пречекоруваат 7. ГОЛЕМА ПОДДРШКА : Со Глицерин GTS 19 е повеќе поддршка верзија на Глицерин 19. Интегрирани Guide Rails холистички систем за поддршка задржува вишокот на движење во проверете за да се задржи се движи удобно и обезбедување на поддршка подалеку од само нозете, да повеќето повреди склони дел од тркач на телото : колената.МАКСИМАЛНА ПЕРНИЦА И ПОДДРШКА : Обезбедува максимална поддршка, додека понудата на максималниот износ на амортизирање.Идеален за пат води, крстот обука, салата или каде можеби ќе сакате да ги земете!.СУПЕР-МЕКИ АМОРТИЗИРАЊЕ : The ultimate во мекост и врвна удобност, наменета за тркачите кои сакаат pillowy мека амортизирање.На Глицерин 19 со ДНК на ЛОФТ нуди нашиот најголем кадифен underfoot искуство уште толку тркачи уживате во удобноста што оди на дистанца.МАЗНИ ПРЕМИНИ : На кадифен транзиција зона прави секој потег од пета до пети се чувствувате неверојатно мека и мазна.

Особините

Купувачите избираат и