• Ново
UpBright Нови 18V AC/DC Адаптер Компатибилен со Ktec KA12D180040044U KSAD1800100W1US PetSafe ScoopFree Ултра Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија RFA-516 PAL00-14243 PAL00-15342 PAL00-14242 PAL00-16527 RFA-515

UpBright Нови 18V AC/DC Адаптер Компатибилен со Ktec KA12D180040044U KSAD1800100W1US PetSafe ScoopFree Ултра

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Up Bright НОВА Глобална 18 V AC / DC Адаптер Компатибилен со DC18 V Ktec KA12 D180040044 U KA120180040044 U се Вклопува Pet Safe Scoop Free Ултра Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија Милениче Безбедно Лажичка Слободни RFA-516 PAL00-14243 PAL00-15342 PAL00-14242 PAL00-16527 RFA-515 TAA0241800083 HU TAA0241 B000 B3 HU 18 Volt 0.83 A - 1 A 18 Volts 400m A - 830m A - 1000m A 18 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.SCP : излез Краток Спој Заштита).9 A - 1 A DC17 V - DC18 V Класа 2 Трансформатор; Scoop Free TAA0241800083 HU TAA0241 B000 B3 HU 18 V 830m A - 1000m A Напојување Полнач.Во Голема Работна Состојба.Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.Компатибилен со : Pet Safe PAC19-14657 PAC1914657 Scoop Free Оригинални Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија; Pet Safe PAL19-14656 PAL1914656 Scoop Free Ултра Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија; Pet Safe Mod : RFA-515 RFA515 Scoop Free Оригинални Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија.Компатибилен со : Pet Safe Модел : RFA-516 RFA516 PAL00-14243 PAL0014243 PAL00-15342 PAL0015342 PAL00-14242 PAL0014242 Scoop Free Ултра Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија; Pet Safe Scoop Free Оригинални Автоматско Авто-Чистење Мачка Отпадоци Кутија PAL00-16527 PAL0016527;. 1 цела година гаранција за услугите.

Особините

Купувачите избираат и