• Ново
ALISALQ Ретро Телефон Злато Код Гроздобер Телефон Антички Телефон Смола Копчето за Бирање Дома Канцелариски Материјали

ALISALQ Ретро Телефон Злато Код Гроздобер Телефон Антички Телефон Смола Копчето за Бирање Дома Канцелариски

DEN 4886.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 21cm X 25cm X 26cm (види големината на табелата за детали.Материјал : Смола + Легура.Функции : caller ID, бирање, возвраќање на повик, време календар за дисплејот, на дојдовни и појдовни повици прашања, hands-free повик, за светлото.Пакување тежина : околу 3kg. 1.

Особините

Купувачите избираат и