• Ново
Животно Toucan Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

Животно Toucan Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

DEN 969.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Rosie Паркер Inc.Внатрешниот е направен од дебела не-токсични изолирани пластика.Идеален Подарок за мажи, жени, пријатели, девојки, момчиња, тинејџерите, колеџ студентите итн.Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Повеќе Прегради : Изолирани ручек торба содржи 1 голема главната преграда за да се задржи вашиот бенто ручек кутија, мали шишиња, очила за сонце, сокови и други мали предмети; 1 mesh се лизга во џеб на размавта поклопецот е за внатрешни работи; 1 медиум оддел во предниот размавта со Велкро затворање, 1 голема мрежа страна џеб за да ги зачувувате вашите шишиња со вода или сокови, 1 zippered страна џеб за да ги зачувувате вашите клучеви, слушалки и други мали предмети.Совршен за ручек торба за план на комплетен оброк за себе и за своите деца.Метални делови на патентите се направени од супериорен материјал за ексклузивен изглед.Совршена Изолација : дебела изолација поставата со BPA free изолирани пластични чува вашите пијалаци свежа и ладна и вашата храна топло за да часа.

Особините

Купувачите избираат и

Цреша Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жените Момчиња Возрасни Симпатична Пикник

Замрзнување во ice pack ќе биде подобро и новак.Можете да дадете ручек торба како подарок, на денот на Благо�

DEN 215.76

Пеперутка Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жени Човек Возрасни Симпатична Пикник

Ручек кеси, како подароци им овозможи на луѓето да јадат свежа и здрава храна.Ручек кутија големина : L : 8.

DEN 215.76