• Ново
TROND Моќ Лента Surge Protector, Широко Распоредени AC Места, 4 USB Порти, 4000 Joules, 1875W/15A, 5ft Рамен Plug Тешки Продолжување Кабелот за Домашна Канцеларија Dorm Соба, Ѕид Mountable, ETL Наведен?

TROND Моќ Лента Surge Protector, Широко Распоредени AC Места, 4 USB Порти, 4000 Joules, 1875W/15A, 5ft Рамен

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. [Производ 2 - 12 Места Surge Protector] 12 широко распоредени места со 4000 Joules пренапонска заштита, заштита на вашиот дом/канцеларија опрема, како што се ТВ, лаптоп, лцд проектор, препишувач и рутери од напонот на струја, извира и шила.4 A/17 W во вкупниот) може да ви наплати 4 USB уреди заедно.Со повеќе за заштита и интелигентни идентификација, ги штити ТВ, компјутер, телефон и канцеларија опрема од преоптоварување, краток спој, напонот на струја.

Особините

Купувачите избираат и