• Ново
XIAOQIU Ѓубре Пластични Отворено корпата за Ѓубре со Тркала, 80L Сива Ѓубре Корпа за Ѓубре Може за Парк Училиште Плоштадот Пазар Ѓубре Може да

XIAOQIU Ѓубре Пластични Отворено корпата за Ѓубре со Тркала, 80L Сива Ѓубре Корпа за Ѓубре Може за Парк Училиште

DEN 1908.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет - Идеален за големи семејства или зафатен домаќинства. ★Капацитет : 80 L, големината како picure шоу. ★Отстранлив капак и подвижен sheave, практичноста и организација. ★Направен од високо квалитетни PP материјал кој е издржлив, свитливи, животната средина, shockproof и без мирис. ★Зајакнување на дното на ребро дизајн, повеќе издржливи.Совршен во секој простор : Одлично во секоја животна средина, од комерцијални бизниси и ресторани, до вашиот дом кујна, гаража, или bathroom Trash може да тип : storage Applicable сцена : отворено use Capacity : 80 LShell материјал : plastic Shape : барел shape Opening и затворање уреди : a coverprompt1, ве молиме забележете дека поради интензитетот на светлината, не може да биде малку боја разлика.2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.3. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи, добредојдени да се дојде и да се купи.4, ви посакувам среќен живот.

Особините

Купувачите избираат и