• Ново
XIAOQIU Ѓубре Отворено Dustbins Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Внатрешен Кофи Голем Капацитет Вертикална Ѓубре Може за Внатрешна/Надворешна Употреба корпата за Ѓ

XIAOQIU Ѓубре Отворено Dustbins Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Внатрешен Кофи Голем Капацитет Вертикална

DEN 1718.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.❤ Времето за испорака е 15-25 дена, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. ❤ Рециклажа на отпадот Ѓубриво Кантите врвот круг барел материјал е исклучително измазнети, стилски и елегантен, и лесно да се чисти.❤ Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.❤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.14 inchs)Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Shape : барел shape Opening и затворање метод : прекривачот, не cover Occasion : Universality Category : Чување на Отпадот/Ѓубре Recycle Prompt : ❤ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.

Особините

Купувачите избираат и