• Ново
3dRoseсончевиот Симбол со Прилично Фрактал и Апстрактни Дигитална Уметност Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRoseсончевиот Симбол со Прилично Фрактал и Апстрактни Дигитална Уметност Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

DEN 797.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Сончевиот симбол со прилично фрактал и апстрактни дигитална уметност Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Особините

Купувачите избираат и

Дрво-Слободен Честитки Дрвосечачи Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 305.76