• Ново
IDL Пакување ПРО 1 x 1312' Композитни Здрав Мозок Комплет, 1730 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Teknika MUL Tensioner & Тркала Количка – Доволно Здрав и Заптивки за 500 Користи Пре?

IDL Пакување ПРО 1 x 1312' Композитни Здрав Мозок Комплет, 1730 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Teknika

DEN 22800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тркала МД-83 здрав количка/фармацевт води здрав од сакаат релаксирање и работи како преносни работна станица.Оваа Професионална Одделение Комплет вклучува Најдобра во Класата Teknika MUL тешки-должност Премиум Tools.На Teknika MUL tolls е на пазарот за 25 години и има докажано учинокот на издржливост и ефикасност во интензивна примена.Патентирана карактеристики како што се "Вертикална Griper Движење" и "Тешки-Должност Машина", лесни и ергономски дизајн стави оваа алатка на врвот на листата.Стандард — разновиден и достапен за полнење за на среден волумен работи.Ние го цениме нашите клиенти и само што нудат пакување на производи кои се внимателно избрани и одобрени од страна на нашата пакување експерти.Крајната — здрав комплет со 3-во-1 комбинација алатка која тензии, фоки, и намалувања на рака.На трајни алатка со долг животен век.ЗДРАВ КОЛЕКЦИИ ЗА СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : Ние нудиме различни пакување здрав решенија кои содржат пред-избран здрав производи кои работат совршено заедно.Целиот спектар на здрав колекции можете да го најдете во нашите IDL Пакување Бренд Продавница.МОБИЛЕН РАБОТНОТО МЕСТО : Композитни здрав мозок комплет вклучува сè што ви треба за високо-волумен здрав работа.Ние се презентирани во широк спектар на здрав решенија за ефикасен и брз здрав на било обемот, тежината и обликот на пакување.УВ, ВЛАГА И ХЕМИСКА ОТПОРНОСТ : Одлична замена за челик плоскости кога УВ, влага и хемиска отпорност на здрав е потребно.

Особините

Купувачите избираат и