• Ново
25lb 8x3/4 Шина Завртки - Остри точка

25lb 8x3/4 Шина Завртки - Остри точка

DEN 1655.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Модифицирани решетка главата овозможува екстра имајќи површината.Јасно цинк заврши.Остра точка за прикачување на дрво.Филипс Плоштадот одморите овозможува повеќе вртежен момент.Дискови со #2 Филипс малку.Дискови со #2 Плоштадот малку.Дискови со PSD2-2 малку се вклучени.Прибл. 5,330 завртки.Се продава од тежината.

Особините

Купувачите избираат и