• Ново
Под Оклоп Мажите Џет 2019 Работи Чевли, Црна

Под Оклоп Мажите Џет 2019 Работи Чевли, Црна

DEN 1134.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа и Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Лиен & перфорирана кожа & текстил горниот за breathability & поддршка.Издржливи TPU шалче е отпорни на абразија & помага во одржување на формата.Внатрешни пета контра за заклучени во поддршка & одговара.Внатрешни bootie конструкција за безбедно, удобно се вклопуваат.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува underfoot амортизирање & поддршка.Вие нема да имаат време да се мешаат на грбот суд со Под Оклоп® Џет кошаркарски патики.Издржливи мрежа и vented синтетички горен дел со чувано пети.Средината на врвот силуета.Традиционалните јамка чипка-до затворање.Поместена мрежа јака и јазик за голем чувствуваат против нога.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува екстра перница, додека одржување на вашата нога заклучени во.Лиен целосна должина ЕВА пена midsole.Повеќенасочни-treaded гумени outsole обезбедува влечење во повеќе насоки за подобра странична и линеарно движење.Увезени.Мерења : Тежина : 13 oz Product мерења беа направени со користење на големината 11.5, ширина и Д - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Особините

Купувачите избираат и