• Ново
Накит Кабинет Виси Накит Armoire со 6 LED Светла, Накит Складирање со цел Екран Должина Огледало, Lockable Накит Организатор Шминка кабинет, Ѕид Монтирани / Над Вратата Виси, ?

Накит Кабинет Виси Накит Armoire со 6 LED Светла, Накит Складирање со цел Екран Должина Огледало, Lockable Накит

DEN 664.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : .Материјал| : МДФ、стакло、кадифе. 【Голем Капацитет за Складирање】 Накит armoire е специјално дизајниран за да им помогне подобро да ги зачувате вашите вредности и да ги задржи сите на вашите обетки, нараквици, ѓердани, прстени, часовници, козметика организира и ги спречи добивање испреплетени.Накит кабинети се совршен подарок за мајката, девојка, жена, и женски пријатели.

Особините

Купувачите избираат и

JYDQM Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 2558.40