• Ново
Fathead НБА Милвоки.со Долари Giannis Antetokounmpo Официјално Лиценцирани Отстранлив Ѕид Decal, Multicolor, Големи 1900-00312-005

Fathead НБА Милвоки.со Долари Giannis Antetokounmpo Официјално Лиценцирани Отстранлив Ѕид Decal, Multicolor,

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дебели, солза отпорни на винил (повеќе од еден гигант налепница!) создадени со најновата дигитална технологија на печатење и УВ солвентни мастила (технички зборува за жив, безбеден и еколошки).Главниот производ големина на слика 11"W x 16"H. Идеални за украсување секоја соба во дом или канцеларија; безбедно за насликаните ѕидови и други мазни површини!Само кора, се држи и да ги импресионира; тоа е толку лесно.Ултра-висок премиум квалитет Загарантирана.Одлично, обновливи партија декорација, за разлика од другата страна резерви.Ние не ви испрати "гигант decal" Сецкани нагоре во еден куп на мали парчиња кои не се вклопуваат заедно.

Особините

Купувачите избираат и