• Ново
ДАМАСК НОЖ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ - МНОГУ ОД 8 10.00 ДАМАСК ЧЕЛИК ДАМАСК ЧЕЛИК SKINNER НОЖЕВИ

ДАМАСК НОЖ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ - МНОГУ ОД 8 10.00 ДАМАСК ЧЕЛИК ДАМАСК ЧЕЛИК SKINNER НОЖЕВИ

DEN 2639.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дамаск сечилото има супер сила јадро и е sheathed во (352 вистински Слоеви) на Дамаск челик за да додадете дополнителна сила и заштита на вашиот нож.СУПЕР СИЛА СЕЧИЛОТО ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Нашата единствена криви Квалитетот на Материјалот што се користел 1095/15 N20 ЛЕГУРА ЧЕЛИЦИ.

Особините

Купувачите избираат и