• Ново
Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Reindeers И Борови Дрвја

Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Reindeers И Борови Дрвја

DEN 1272.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ : Рачка На Врвот, Прилагодлив Назад Ремени направи да се чувствуваме удобно.Тоа е една убава и поедноставување на дизајнот кожна торба, изгледа луксузно и може да трае долго време се користи.Стил : Секојдневен стил Облик : Кофа Карактеристики : Ленти,Мека Изградба : еден голем внатрешен простор, еден патент за замрзнување, две печ џебови, една назад zip џеб Употреба : Ранец, Гласник торба, торба или Прашка торба.РАНЕЦ ДИМЕНЗИЈА : 10.РАЗНОВРСНА : Оваа кожа ранец може да се користи како училишниот ранец, торба, секојдневен daypack.МАТЕРИЈАЛ : материјал надграден на добар квалитет на СТП кожа.Повод : Запознавање, Работното Место, на Шопинг, на Патување, на Состанокот ИМАЈТЕ на ум Имајте на ум 1 : Поради разликата мерни методи, ве молиме овозможи 1 до 3 см пристрасност во големина.На рамо, рака на девојки ранец е прилагодлив за поголемиот дел од луѓето.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Црна Аризона Знаме, Печати Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка Прилагодливи

Висок Квалитет ПоПродажбата На Услугата) : Било Кои Проблеми Може Да Бидат Решени Во Рок Од 24 Часа.Увезен

DEN 479.76