• Ново
Нови Напојување Надградба за Acer Veriton Т СЕРИЈА Десктоп Компјутер - Одговара на Следните Модели: Veriton T100, T120, T135, T136, T160, T180, T300, T310, T320,T600, T660, T661, T670, T671, T680, T690.

Нови Напојување Надградба за Acer Veriton Т СЕРИЈА Десктоп Компјутер - Одговара на Следните Модели: Veriton

DEN 525.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 Ниво 3 Барање 100% Hi-тенџере & Функција (Chroma)тестирани 100% & Горат-во рамките на висока Амбиентална Температура е во Согласност со FCC дел 15 J класа Б 115 Vac Работа и CISPR22 230 Vac Операција Одобренија : CB, CE, АДС, FCC, c UL,TUV MTBF : >100,000 Часа Внесување Детали Влезен Напон : 100-120 V/ 200-240 V Текст Фреквентен Опсег : 50 / 60 Hz Влез Струја : 10 A/ 5 A Излез Детали Излезен Напон : +3.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 1 x Главниот приклучок (20+4 Pin) на Овој работи со двете 20 pin и 24 pin главниот конектори!.3 V@28 A, +5 V@36 A, +12 V@16 A, -12 V@0.Посебни карактеристики : On/Прекинувач, Висока Ефикасност, Ниска Бучава и Бран Фан, Енергија Ѕвезда Ефикасност, Моќ Над заштита од Краток Спој Заштита, во Текот Напон заштита, да ги Исполнуваат УЛ 1950 година. 480 W - Ова е надградба со дополнителни wattage за дополнителни уреди, ова го заменува пониски wattage напојување.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Моќ извира покриени од еден ден. Карактеристики на АДС 22.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40