• Ново
L'Oreal Професионални Руса Студио Nutri Инвеститорот Крем, Том 20, 33.79 Унца

L'Oreal Професионални Руса Студио Nutri Инвеститорот Крем, Том 20, 33.79 Унца

DEN 539.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е целосно стабилизирана и buffered да се обезбеди доследна и единствен осветлување резултати.Тоа е крем, богата формула поттикнува нежно контролирани осветлување акција.Тоа создаде непречено, крем мешавина за лесна апликација.Ова е целосно стабилизирана и buffered да се обезбеди доследна и единствен осветлување резултати.Тоа е крем, богата формула поттикнува нежно контролирани осветлување акција.Тоа создаде непречено, крем мешавина за лесна апликација.

Особините

Купувачите избираат и

Пигмент Екструдер Црна Коса, Боја Крем Екструдер Коса, Боја Крем Изстискване Фризерски Алатки за Фризери Фризерски

Донесува квалитет PV и алуминиумски материјал, безбедно и екопријателски, цврсти и издржливи.Помогне да

DEN 1041.60