• Ново
Стенли MS572 Движат Dolly, Црна, 45 x 30 x 13.5 cm

Стенли MS572 Движат Dolly, Црна, 45 x 30 x 13.5 cm

DEN 288.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Екстра јаки иверица dollies за тешки движат апликации.На dollies функција надворешен пластични судрат стража така што не нула сите ѕидови кога се движат.Оваа dolly може да се користи до 200 Кг.Тоа што има вграден-во носат на рачка за лесно позиционирање и што го прави лесно да се движи dolly каде што ви треба.Тркала Димензии 76mm Црна Најлон casters.Екстра јаки иверица dollies за тешки движат апликации dollies функција надворешен пластични судрат стража така што не нула сите ѕидови кога се движат Овој dolly може да се користи до 200 Кг Тоа што има вграден-во носат на рачка за лесно позиционирање и што го прави лесно да се движи dolly каде што ви треба.

Особините

Купувачите избираат и