• Ново
L-Еден Предизвика Switch AC250V/10A Електрични Алатки за Контрола на Електрични Прекинувачи за Чекан 26 (2 Парчиња)

L-Еден Предизвика Switch AC250V/10A Електрични Алатки за Контрола на Електрични Прекинувачи за Чекан 26 (2 Парчиња)

DEN 232.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден Предизвика Switch AC250 V/10 A Електрични алатки за Контрола на Електрични Прекинувачи За Чекан 26. Материјал : Високо-Квалитетна Пластика; Метал.Вкупна големина : 55x42x15mm/2.17"x1.65"x0.59" (L*W*H).Тежина : 49g.Количина : 2 Пакување Вашиот.Еден Предизвика Switch AC250 V/10 A Електрични алатки за Контрола на Електрични Прекинувачи За Чекан 26 Материјал : Високо-Квалитетна Пластика; Метални Вкупната големина : 55x42x15mm/2.17"x1.65"x0.59" (L*W*H) Тежина : 49g Количина : 2 пакување вашиот Описи : Овој вид на прекинувачот е широко се користат во производство на електрична енергија алатки за моќ контролирање.Оваа опција е без заклучување на дизајн, тоа е со завртка терминали жица за поврзување.Лесно да се соберат на електрична енергија алатка и лесно да се работи со притискање на копче|.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40