• Ново
Бела Чаши Мерло (Големи)

Бела Чаши Мерло (Големи)

DEN 176.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функционална и убава, Бела Чинии се навистина совршен милениче јадење.Љубовен Миленици носи нов живот на ветеринар-се препорачува нерѓосувачки челик куче чаши и домашно милениче хранење јадења со комбинирање на нерѓосувачки внатрешни работи со атрактивна поли-смола надворешноста.Отстранлив гума база спречува spills, ја елиминира бучавата, и го прави Бела Чаши целосно машина за миење садови безбедно.Бела Чинии се достапни во проширување на палетата на декоративни бои и дизајни.Бела Чаши Нерѓосувачки Челик милениче јадења доаѓаат во пет големини, сигурни дека за да биде совршено се вклопуваат за вашето куче, мачка или било која друга милениче.Љубовен Миленици Бела чинии се совршено јадење - и функционална и убава.Тие се револуционерен дизајн комбинирање нерѓосувачки челик завиткани во polyresin и завршен со отстранлив соја врз основа на гумени прстен за да се спречи spills и намалување на бучава.Тие се достапни во пет бои и четири големини за да ги собере сите décor.Машина за миење садови безбедно.Ве молиме да го отстраните гумени прстен пред миењето.

Особините

Купувачите избираат и