• Ново
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony 135mm f/2.8

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony 135mm f/2.8

DEN 501.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Особините

Купувачите избираат и