• Ново
МАК Хјустон Texans Ѕид Винил Decal Налепница Амблем Фудбалски Тим Логото Спорт Постер Дома Внатрешни работи Отстранлив Оркестарот

МАК Хјустон Texans Ѕид Винил Decal Налепница Амблем Фудбалски Тим Логото Спорт Постер Дома Внатрешни работи

DEN 118.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Контактирајте ме ПОБРЗО ако имате проблем со decal.Изберете боја и да испрати порака по купувањето или боја покажува на слика ќе биде предаден.Квалитет на Винил Налепници За сите внатрешни или надворешни.Сите decals се ЕДНА боја само вториот боја е бојата на вашиот ѕид многу бои на располагање!. * ПРЕВОЗОТ, АКО НЕ ДОБИЛЕ ВАШАТА НАРАЧКА НО, СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ ПРЕДВИДЕНИ ПОКАЖУВА ДЕКА ТОА БЕШЕ ДОСТАВЕН КОНТАКТ USPS ПОБРЗО ! ! !НИЕ НЕ БРОДОТ МЕЃУНАРОДНИ ОД САД ! ! !Во САД 3 - 8 работни дена во Светот 7 - 20 работни дена НИЕ се НАПРАВИ ПРИЛАГОДЕНО НАРАЧКИ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА ДЕТАЛИ !!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ !.Мојот decals направен од висок квалитет на винил ЛЕСНО да се примени и да ги отстрани!Вие ќе добиете инструкции!.Сите овие decals се уникатни и се направени да нарачате.Decals може да се примени и на доста се како што се ѕидови,врати,стакло,плакари,пластични, метални,керамички сте го името!Decals се лесно пренослив и за еднократна употреба.Мојот decals направен од висок квалитет на винил ЛЕСНО да се примени и да ги отстрани!Вие ќе добиете инструкции!Сите decals се ЕДНА боја само вториот боја е бојата на вашиот ѕид многу бои на располагање!Decals може да се појави поголем за прикажување цели РЕАЛНИ ГОЛЕМИНИ се од 22" X 22" 22" X 40" бои може да биде малку различни во зависност од вашиот КОМПЈУТЕР прилагодувања.Квалитет на Винил Налепници За сите внатрешни или надворешни.Декорација на вашиот дом, без да потрошите богатство за сите овие decals се погледне начин многу подобро во реалноста.

Особините

Купувачите избираат и