• Ново
Melissa & Даг Дрвени ABC/123 Блокови & & Даг Оџакот & Sort Одбор

Melissa & Даг Дрвени ABC/123 Блокови & & Даг Оџакот & Sort Одбор

DEN 630.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : ПОДАРОК ЗА ДЕЦА од 2 ДО 4 : На Делукс Дрвени ABC/123 Блокови во Собата е прекрасен подарок за децата, на возраст од 2 до 4 години.Од компанијата основање повеќе од 25 години, Melissa & Даг постојано се доставени иновативни производи кои се инспирираат отворени размислување, ги охрабри децата да гледаат нови можности, и нудат Безброј Начини на Игра.Melissa & Даг Оџакот & Sort Board From класични дрвени играчки да занаети, претендираат да играат и игри, Melissa & Даг производи обезбеди launch pad да се запали имагинација и чувство на чудење на сите деца, па тие може да се открие себеси, своите страсти, и нивната намена.Производот 2 : Одговара со бојата и обликот.Производот 2 : 16 дрвени парчиња.Производ 1 : ИСКЛУЧИТЕЛНИ РАЗВОЈНИ ИГРАЧКА : Нашата ABC блокови се одлични за години и децата на предучилишна возраст да развијат силни вештини, вклучувајќи појавување, редење, сортирање, и зборот признавање.Додадете Melissa & Даг Делукс Удар Клупата да се коло од плеј искуство и им даде на децата друга опција за ангажирање на екранот-бесплатно да се забавуваат.Од компанијата основање повеќе од 25 години, Melissa & Даг постојано се доставени иновативни производи кои се инспирираат отворени размислување, ги охрабри децата да гледаат нови можности, и нудат Безброј Начини на Игра.Додадете Melissa & Даг 200 Дрво Блок Поставено на коло од рацете на игра искуство и да им даде на децата на ангажирање опција за screen-бесплатно да се забавуваат.Нашите ABC блокови се одлични за години и децата на предучилишна возраст да развијат силни вештини.За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News наречена "златен стандард во раното детство се игра.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64