• Ново
Хардверски Делови MB1 MG1/109 Серија Одговара 10-110mm Механички Вратило Печат Една Пролет за Пумпа за Вода Добра Запечатување (Боја : WC-SiC-FKM, Внатрешен Дијаметар : 32-милимет?

Хардверски Делови MB1 MG1/109 Серија Одговара 10-110mm Механички Вратило Печат Една Пролет за Пумпа за Вода

DEN 1816.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Стационарни Прстен-Ротари Прстен-Средно Печат.Si C-CA-NBR : Силициум Карбид(Si C)-Јаглерод(C)-NBR.Si C-Si C-NBR : Силициум Карбид(Si C)-Силициум Карбид(Si C)-NBR.WC-Si C-NBR : Волфрам Карбид(WC)-Силициум Карбид(Si C)-NBR.WC-Si C-FKM : Волфрам Карбид(WC)-Силициум Карбид(Si C)-FKM.

Особините

Купувачите избираат и