• Ново
Хардверски Делови 202 Серија Одговара 12 14 15 16 17-95mm OD Вратило Двојно се Соочуваат со Пумпа за Вода Механички Вратило Печат Неурамнотежени Еден Пролет Добра Запечатува

Хардверски Делови 202 Серија Одговара 12 14 15 16 17-95mm OD Вратило Двојно се Соочуваат со Пумпа за Вода Механички

DEN 1199.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стационарни Прстен : Керамички.Ротари Прстен : Јаглерод.Средно Печат : Fluororubber(FKM).Одговара за Бунари со Дијаметар : 12/14/16/17/18/20/22/25/28/30/35/40/45/50/55мм.Примена : Подводни пумпи,канализација пумпи.Материјали : Стационарни Прстен : Ceramic Rotary Прстен : Carbon Secondary Печат : Fluororubber(FKM)Пролет : Нерѓосувачки steel Fit за Бунари со Дијаметар : 12/14/16/17/18/20/22/25/28/30/35/40/45/50/55mm Opreating Температура : -20°C~+120°COpreating Притисок : ≤0.6 MPa Брзина : ≤5m/sec Application : Подводни пумпи,канализација пумпи.

Особините

Купувачите избираат и