• Ново
Samsung Галакси S7 G930A 32GB AT&T Отклучен 4G LTE Quad-Core Телефон w/ 12MP Камера - Црна Оникс

Samsung Галакси S7 G930A 32GB AT&T Отклучен 4G LTE Quad-Core Телефон w/ 12MP Камера - Црна Оникс

DEN 2140.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќен продуктивноста карактеристики, така ќе можат да работат на потег, во текот на целиот ден долг, на зашеметување 5.1-инчен.Супер AMOLED Дисплеј.Внатрешна Меморија : 32 GB, 4 GB RAM меморија.тој Samsung Галакси S7 е повеќе отколку паметен телефон.Тоа е клучот која ја отклучува Галаксија на технологијата.Биг на екранот и тенок на профилот.помалку е конечно повеќе.Првиот паметен телефон со двојна пиксели технологија карактеристики брзо автофокус, па може да се каже збогум на заматени фотографии.Фати секој детаљ, дури и во ниско-светлина.Со својот рејтинг на IP68, овој уред може да се земе на spills и нота со своите премиум водоотпорен дизајн.Одликувајќи се со Quad HD super AMOLED дисплеј и се напојува со 2.15 GHz/1.6 GHz, Quad-Core Qualcomm Snapdragon 820 процесор и работи на Андроид 6.0.1 (Слез).тоа е 4 G LTE-от, карактеристики 32 GB внатрешна меморија и Не отстранлив 3000m Ah батеријата.Со брза безжична полнење, овој телефон сили од 0 до 100% во Ниту еден момент, така што сите што треба е време.Оваа Ултра тенок Галакси S7 ти дава сила да продолжувам да одам.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40