• Ново
Преносни Моќ Кутија Компонента Комплет - 12v Моќност Станица за Полнење за Кампување, Лов, Риболов, Опстанок Ситуации и Надворешна Употреба (Кутија/Батерија, Не се Вк?

Преносни Моќ Кутија Компонента Комплет - 12v Моќност Станица за Полнење за Кампување, Лов, Риболов, Опстанок

DEN 1175.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова ќе енергија уреди како што се 12v електрични филе, нож, риба, пронаоѓач, trolling мотор, мобилен телефон, воздушен душек, аератори, риба камери, или било кој друг уред кој работи надвор 12v батерија.Овој комплет ви овозможува да се изгради идеален уред за полнење на вашиот отворено електроника кога Кампување, Лов, Риболов, Kayaking, итни случаи, или Опстанок Ситуации КУТИЈА, 16 G ЖИЦА & КОНЕКТОРИ, и БАТЕРИЈАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Врвот и од Страна на Планината Водоотпорен Eagle Eye LED диоди / Терминал Обврзувачки Мислења.Сетот не содржи кутија, батерија, 16g жица, или конектори.Целосен Комплет за да креирате ваши сопствени Преносни Моќ Кутија (Домување & Батеријата НЕ се Вклучени).Вклучување/Исклучување на LED Преклопни Прекинувачи, Контрола на Моќта за да ги Поединечните Компоненти.Двојно Полнење преку USB Порти и Voltmeter / 12 V Cig Излезен Приклучок.Совршен за кампување, мраз риболов, kayaking, лов, итни случаи, или опстанок ситуации каде што треба да трае моќ.Овој комплет вклучува 6 рокер прекинувачи, 4 Eagle Eye LED око светла, 2 терминал обврзувачки мислења, и двојна USB 12v voltmeter адаптер панел.Конечно, идеален преносни станица за полнење за сите ваши отворено електроника во еден лесно да се направи за полнење.Преносни Моќ Кутија за кога ќе немаат пристап до електрична енергија, додека Кампување, Риболов, Лов, Опстанок Ситуации, и Многу Други Активности на Отворено.

Особините

Купувачите избираат и