• Ново
Surblue Унисекс Трендовски Beanie Топло Преголеми Буци Кабел Поврзана Slouchy Волнени Шапка

Surblue Унисекс Трендовски Beanie Топло Преголеми Буци Кабел Поврзана Slouchy Волнени Шапка

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Волнени,Акрилик,Волна.Машина За Миење.Супериорен материјал-100% Акрил,изработени од мека двојно плетење волнени, удобно да го допре и да се носат, го прави супер топло beanie за ладно време.Различни Начини да се Носат-дневна користи черепот капа со класичен стилски дизајн, никогаш не одат надвор од тој датум.Гребенот е количка, и должината на шапка може да се утврди според вашата глава форма.Честа Употреба-Идеален за удобно носење и отворено спортови како скијање, сноубординг, mountaineering, кампување, јава, тактички.Како да се Чисти-шапка сте само доби може да имаат малку мирис,може да се сушат во воздухот, за еден ден да се ослободите од мирисот.Машина перат,укажуваат на тоа мие со рака.Една Големина Одговара на Повеќето-мек материјал и одличен надградливоста овозможува тоа да биде една големина одговара за повеќето луѓе.

Особините

Купувачите избираат и