• Ново
[Надгради] BAHOND Батеријата Случај за Samsung Галакси S10, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете 1.5 X Екстра Сок (6.1 инчи на Galaxy S10)

[Надгради] BAHOND Батеријата Случај за Samsung Галакси S10, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата

DEN 203.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо квалитетни материјали.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.ЗАСИЛЕН АГЛИ И СТРАНИ ЗА ЗАШТИТА НА ДИЗАЈН.Тип-C Жица Слушалки, Андроид Auto, Брзо Полнење, Безжични Полнење или Samsung Плати НЕ се поддржани.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Се вклопи во вашата рака, одговара на вашиот ум.Вклучени во : Полнење на телефонот и батеријата случај ИСТОВРЕМЕНО додека вклучен.Користете оригинални полнач и кабелот кој што доаѓа со телефонот да ја полните батеријата случај како генерички или не-оригинални полначи и кабли обично предизвикуваат батеријата случај на дефект.Тип-C Жица Слушалки, Андроид Auto, Брзо Полнење, Безжични Полнење или Samsung Плати НЕ се поддржани.Идеален за долги патување и бизнис патување.Направени од високо-квалитетни материјали со уникатни и удобно тактилни впечаток.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64