• Ново
NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина Ватенка Поставува за Дами Девојки (Purple, Queen)

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

DEN 908.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За разлика од памук ткаенини, микрофибер утешителот има подобра издржливост и згаснат отпорни се обезбеди добро ниво на удобност да трае со години. 【Пакет Содржина】1* Африканска Кралица Утешителот 90-по-90-инчен (228x228cm), 2* Појавување на Перница Шамс 19-по-27-инчен(50x70cm). 【Дизајн】Жив и шик Американските жени моделот е добар избор за мода девојки. 【Исклучителна Stiching】Целата-Парче Микрофибер Пополнување со тесни крои спречува да се пополни од clumping или менувањето.Лесни Средна дебелина утешителот може да се користи за цела сезона.Оваа утешителот не е само исклучителна сет постелнина, но исто така голема домашна декорација. 【Лесно се Грижи】Машина за миење ладно, нежни циклус и одделно.Не кајгана.Собори сува на ниска топлина.Не железо.Од утешителот се пакувани во вакуум торба, препорачливо е дека утешителот се пече во сонцето и прислушувани нежно за време на печење за меки.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64