• Ново
Урбан Хабитат Деца UHK10-0013 Утешителот Жив Забава и Радосна Еднорог Печати Надолу Алтернативни цела Сезона Деца на Постелнината-Сет, Девојки Спална соба Décor, Близнак,

Урбан Хабитат Деца UHK10-0013 Утешителот Жив Забава и Радосна Еднорог Печати Надолу Алтернативни цела Сезона

DEN 1870.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во рамките на секоја од облакот е радосна дизајн кој додава дополнителен шарм и димензија на bedspread.СЕТ ВКЛУЧУВААТ - 1 Утешителот, 1 Стандард Шарлатан, 2 Украсни Перници.На утешителот менува за цврсти, меки розова боја.На утешителот се изложуваат на разни слатки и меки облаците. 100% памук за ултра мека handfeel Set вклучува 2 декоративни pillows Comforter е машина перат.МАТЕРИЈАЛ ДЕТАЛИ - Утешителот/Шарлатан - 144 TC памук удобност печатени ткаенини на лицето, 144 TC памук солидна обратно; 220 грам полиестер пополнување, Перница - 144 TC памук капак и полиестер пополнување.Nestle во облаците со Урбаните Хабитат Деца Облак 5 Парче Утешителот Сет.Оваа постелнина собата е исто така OEKO-TEX уверение, што значи не содржи какви било штетни материи или хемикалии.FEASTURES - Nestle во облаците со Утешителот Сет. 100% памук за ултра мека handfeel.На утешителот и шамс (1 Близнак Големини) приказ на слатки и меки облак мотив во мека колоритна палета со солидна обратна.Во рамките на секоја од облакот е радосна дизајн кој додава дополнителен шарм и димензија на bedspread.Утешителот е машина перат.Материјал детали : Утешителот/шарлатан : памук печатени ткаенини на лицето, цврсти памук обратна.Изработени од 100% пред-shrunk памук, ова утешителот собата е противалергиски и кревет-подготвени право надвор од пакетот.Шарлатан со 1" страната.Грижа инструкции : Машина перат, место чисти перници.МЕРЕЊЕ - 1 Утешителот - 68(W) инчи x 88(L) инчи, 1 Стандард Шарлатан - 20(W) x 26 инчи(L) инчи + 1 инчен страната, 2 Декоративни Перници - 16(W) инчи x 16(L) инчи/12(W) инчи x 16(L) инчи.

Особините

Купувачите избираат и

GYZX Златна Педалата Метал Ѓубре Може да Пронаоѓа Хотел Вила Кујна, Дневна Соба и Бања Покриени Канти за Складирање

Школка материјал : метал.Овој објект е практичен и стилски корпата за ѓубре, кој е изработен од пластика.

DEN 20816.64

NTBED Афроамериканец Кул Девојка Утешителот Поставува Кралицата Виолетова, Црна Жена Микрофибер Галакси Постелнина

【Материјал】100% Бранеа Микрофибер материјал,донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет .За �

DEN 908.88