• Ново
1-1/2 Table & Кат Фан,Не-Осцилирачки,2 Брзини,120VAC

1-1/2 Table & Кат Фан,Не-Осцилирачки,2 Брзини,120VAC

DEN 535.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

NEMA Plug Конфигурација : 5-15p; Диригент Големина : 18 AWG; Должина на Кабелот : 6 ft.Имајте свеж воздух и да се движи низ соби во вашиот дом или бизнис со енергија-заштеда на станбени фанови.Тука се некои важни детали за Воздух Кралот Табела & Кат.Ширина : 8", Напон : 120v.

Особините

Купувачите избираат и

Кул-CSQ Домаќинство Електрични Фан, Црна Силен Електричен Вентилатор Комерцијални Десктоп Голем Обожавател Повеќе

5 MTiming опсег : Untimed The четири брзина и правец на ветер може да се прилагоди за да се задоволат различните по

DEN 5468.40

CHAOMING Мулти-Функција Рачни Десктоп Носителот Електричен Вентилатор, со 3 Контрола на Брзината Премиум Материјалот

Мали димензии, лесно да се носат.Со мобилен телефон стојат, лесен за употреба.Без бучава, тивко и удобно.�

DEN 1336.80

YADEOU Биро Фан Мала Маса Фан со Силно Струење Тивка Работа Преносни Брзината на Вентилаторот за Домашна Канцеларија

【Компактна Големина молчи фан користи моќни вител брзо да дишам чист воздух и ја протера топол воздух з

DEN 2268.00

Кул-CSQ Силен Ветар Електричен Вентилатор, Вертикална Слетување Индустриски Фан 18 Инчен го исклучите Циркулацијата

★ Минимална бучава : Користење на речиси нечујно мотор, ова тивка спална соба фан нема да се произведува

DEN 737.76